MATRICE 600 PRO

VOĽBA PROFESIONÁLOV

Matrice 600 Pro (M600 Pro) preberá všetky funkcie predchádzajúceho modelu M600 a doplňuje ich o lepší výkon počas letu a vyššiu nosnosť. Prednastavené ramená a antény šetria čas pred zahájením letu a jeho konštrukcia umožňuje bez ťažkostí pridávať ďalšie komponenty.
M600 Pro má v sebe zabudované najnovšie technológie od DJI ako sú napr. riadiaca jednotka letu A3 Pro, systém HD prenosu Lightbridge 2, inteligentné batérie a systém Battery Management.
M600 Pro je kompatibilný so sériou kamier DJI Zenmuse a funguje aj s doplnkami a softvérom od iných výrobcov, vďaka čomu je M600 Pro najideálnejšie riešenie pre tvorbu profesionálnych leteckých záberov a ďalšie priemyselné využitie.

Letová riadiaca jednotka A3 Pro prináša vyšší level spoľahlivosti.

Letová riadiaca jednotka A3 Pro je vybavená tromi jednotkami INS a GNSS, ktoré umožňujú zbierať a analyzovať dáta v reálnom čase. Nový tlmiaci systém potláča otrasy, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť získavané dáta a zaisťujú bezpečný let.
Adaptačný systém automaticky upravuje letové parametre podľa aktuálnej záťaže. Vďaka navigačnému systému D-RTK GNSS, odolnému voči magnetickej interferencii je A3 Pro presný na jeden centimeter a vhodný na rôzne priemyselné využitie.

Jednoduchosť prípravy.

Príprava M600 Pro k letu je jednoduchá a zaberie nanajvýš pár minút. Jeho vynovená konštrukcia sa ľahko prenáša, má rýchlo snímateľný podvozok a ramená, ktoré je možno zložiť. Pod vrchným krytom boli premiestnené senzory a moduly GNSS.
Jednotky IMU sú odteraz vybavené novým tlmiacim systémom, vďaka čomu je let stabilnejší. M600 Pro prichádza s pevným prenosným kufríkom, ktorý ho chráni pred poškodením počas transportu.
Nabíjaj až 6 batérií súčasne.
Nabíjačka M600 Pro umožňuje nabíjať až 6 inteligentných batérií súčasne. Všetkých šesť batérií je možné nabíjať v dostatočne krátkom čase*, vďaka čomu je celková príprava na let podstatne kratšia.
*TB47S: 92 minút a TB48S: 110 minút.

Univerzálny dron na tvorbu leteckých záberov.

Vrtule sú odolné voči prachu a preto nepotrebujú prakticky žiadnu starostlivosť. Motorčeky sa počas letu samé ochladzujú, čo umožňuje uskutočniť aj dlhšie lety. Dron M600 Pro je kompatibilný s kamerami a stabilizátormi radu DJI Zenmuse.
Vďaka nosnosti až 6 kg je možné k dronu bez problémov pripevniť stabilizátor Ronin-MX a rôzne typy kamier od modelov Micro 4:3 až po viacúčelové RED EPIC.
Samoochladzovacie motory
Sklápací podvozok
Samoochladzovacie motory E2000 Pro
Kompatibilita s viacerými kamerami
Dlhší čas letu a väčšia prenosová vzdialenosť
Dron M600 Pro dokáže lietať dlhšie a prenos možno uskutočniť až na vzdialenosť 5km*. Všetkých 6 batérií je navzájom prepojených a zapínajú sa jedným tlačidlom. V prípade, že sa jedna z batérií vybije, dron zostane lietať vo vzduchu. Počas letu je možné kontrolovať stav každej batérie a predísť vzniku rizika.
Na rozdiel od bežných batérií sú inteligentné batérie M600 Pro navzájom prepojené, čo zvyšuje bezpečnosť a zjednodušuje ich údržbu.
Dlhší čas letu
S batériou TB47S
S batériou TB48S
Prenosová vzdialenosť
*Maximálnu vzdialenosť je možné dosiahnuť na priestranstvách bez prekážok a rušiteľov a v závislosti od miestnych obmedzení.

Profesionálny prenos HD videa

Technológia DJI Lightbridge bola vytvorená podľa kritérií profesionálneho prenosu. Vďaka nej je dron schopný naživo prenášať obraz v HD kvalite s vysokou frekvenciou snímok. USB, mini-HDMI, 3G-SDI vstupy a Lightbridge 2 umožňujú videový prenos v rozlíšení 1080 s frekvenciou 60 fsp.
Vďaka prispôsobiteľnému algoritmu bezdrôtového riadenia kanálov je Lightbridge 2 schopný prenášať video v štandardnom TV rozlíšení: 720p, rýchlosťou 59,94 fps a 1080i, rýchlosťou 50 fps na veľkú vzdialenosť s minimálnym omeškaním.

 

D-RTK GNSS

Systém D-RTK GNSS má významné postavenie v oblasti vysokoprecízneho zisťovania polohy. Dokáže odolávať silnej magnetickej interferencii a zaisťuje presnosť polohy na jeden centimeter aj v priestoroch so silnými magnetickými rušiteľmi.

Možnosť optimalizácie

Systém M600 Pro je plne kompatibilný s DJI Onboard SDK a mobilnými SDK, vďaka čomu si vývojári môžu prispôsobovať M600 podľa svojich potrieb. Dron disponuje paralelnými portami CAN a API na pripojenie doplnkových DJI zariadení, vrátane jednotiek D-RTK GNSS, Guidance alebo komponentov od iných výrobcov podľa vlastných potrieb.

Multifunkčná aplikácia

M600 Pro podporuje mobilné aplikácie DJI GO a DJI Assistant 2. Pomocou aplikácie DJI GO sleduj HD videá naživo, stav batérií a doplnkových komponentov, kontroluj kvalitu signálu a iné.
Okrem toho, DJI GO je riadiace centrum kamery, nastavuje rýchlosť uzávierky a ISO, sníma fotografie a videá ktoroukoľvek kamerou z radu Zenmuse a taktiež na diaľku zaostruje a nastavuje clonu pri modeloch Zenmuse X5 a X5R. V DJI Assistant 2 je možné aktualizovať systém, využívať funkciu Ground Station a takisto letový trenažér.